Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

Proč pít krystalovou vodu?

Krystalová voda má na naše tělo samé pozitivní účinky, a proto není divu, že je čím dál více známější a používanější i v domácnosti. 

Jak se taková voda připravuje a k čemu je dobrá?

Každý kámen, minerál a polodrahokam má určité vlastnosti pro tělo, mysli i duši, které předává svému nositeli při dotyku s kůží, nebo pokud je s vámi v domě / místnosti. Svou pozitivní energii dokáže dát i do vody, ve které se nachází. Voda tyto informace přijímá a nějaký čas je uchovává, a tím působí velmi podobně, jako samotné kameny.

Jak vyrobit krystalovou vodu

První co je potřeba udělat je zvolit si ty správné kameny, které do vody vložíme. Na mém eshopu mám na výběr několik setů na specifické oblasti v našem životě. Proto pro vás výběr nebude nijak složitý.

Krystalová voda

Dále už je to úplně snadné. Kameny vložíme do karafy s vodou, doporučuji použít nádobu s objemem 1l a nebo větší, aby se voda pořádně nabila energií z kamenů. Ideální je přichystat si vodu na večer před spaním a přes noc ji nechat odstát. Ráno už bude krystalová voda připravena k pití. Nejvhodnější je vodu nechat v pokojové teplotě.

Kameny nechte ve vodě po celou dobu její konzumace. Jednou za čas doporučuji kameny opláchnout ve vodě (nejlépe čistý potok, řeka nebo pokud není jiná možnost tak v kohoutku s vodou) a také je nabít při úplňku. Péče o kameny je velmi důležitá, a proto to prosím nepodceňujte a hezky se o kameny starejte.

3 hlavní výhody minerálních kamenů v krystalové vodě:

  • Směřují naši duši do rovnováhy a středu

Pokud máte příliš velký stres, napětí, hodně myšlenek nebo vám něco brání v tom být šťastní, tak právě krystalová voda a její účinky vám dokážou velmi pomoci.

  • Posilují vše, co je zrovna potřeba

Krystalovou vodou můžeme posílit naše zdraví, sebevědomí, víru a další vnitřní procesy.  

  • Odstraňují blokace a pomáhají průchodu energie

Skrze kameny do vody vstupuje silná pozitivní energie, která nám dokáže velmi pomoci s různými strachy, bloky a programy, které si už roky neseme v sobě. Tím, že odblokuje negativní energií se spustí procesy na těle, mysli i duši, které vedou k léčení.

Sety kamenů vhodné pro krystalovou vodu:

Při použití kamenů jsem brala v potaz jejich pozitivní účinky a vytvořila několik setů.

Stačí kliknou na tento text a zobrazit si všechny produkty.

 

 

Inspiraci jsem nabrala ze stránky https://aranys.cz/blog/211_piti-krystalove-vody.html

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli