Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

Jasnovidec, který předpověděl nalezení Larimaru - kamene z Atlantidy

Jasnovidec, který předpověděl nalezení Larimaru - kamene z Atlantidy

Když jsem přemýšlela o historii a vlastnostech minerálů, tak první, co mi přišlo na mysl je Larimar. Tento mýtický kámen barvy moře, který se našel teprve nedávno nese opravdu silný příběh spojený s jasnovidcem, léčitelem a prorokem Edgarem Caycem. 

Tento muž více jak 40 let během svého života vstupoval pravidelně do „tranzu“, aby pomáhal lidem s jejich problémy a odpovídal na otázky nejrůznějšího druhu. Poskytnul tak 14 306 zdokumentovaných výkladů, ve kterých detailně popisuje fascinující informace o životě Ježíše Krista, Atlantidě, reinkarnacii, astrologii, meditaci, či o původu lidstva

Mimo jiné předpověděl i krach na newyorské burze roku 1929, začátek druhé světové války, rozpad Sovětského svazu, budoucnost medicíny. Jeho pomoc vyhledalo mnoho známých osobností včetně Woodrowa Wilsona, Thomase Edisona, Nikoly Tesly, Marilyn Monroe, matky Ernesta Hemingwaye. Jeho výklady v neposlední řadě odhalují vesmírné zákony a souvislosti. Učí tak všechny upřímně hledající, jak se vrátit zpět k Bohu.

Jedna z jeho předpovědí, která byla opravdu přesná bylo nalezení modrého drahokamu s neobyčejnými léčebnými vlastnostmi, někde v Karibském moři. Cayne řekl, že tento kámen má až neuvěřitelné léčebné kvality a byl silně spojen z Atlantidou jako potřebný nástroj léčitelů.

Edgar Cayce

Edgar Cayce (známí také jako Spící prorok) silně věřil v existenci Atlantidy a na stoprocent věřil, že Larimar je kousek z této starobylé země. Je jedním z nejsilnějších léčivých kamenů na naší Zemi.

Ptáte se se tedy, jak tento kámen využít k léčení a dalším dovednostem?

Ta nejjednodušší věc, kterou můžete udělat je prostě nosit tento kámen na sobě. 

Energie Larimaru bude udržovat sílu vaší aury a v jeho přítomnosti je také ideální doba pro meditaci.

Nebo ho můžete použít pro vizualizaci a hledět na krásnou barvu Larimaru ve vašich rukou a nechat svou mysl bez lpění, klidu a v přítomnosti.

Tím že jej budete mít u sebe, budete mít jednoduchý přístup k jeho energii kdykoliv během dne. Může vám to pomoci k získání větší moudrosti a také k otevření Larimarových metafyzických vlastnosti.

Tyto vlastnosti vás zbaví negativních prožitků, strachů a bloků. Nošení Larimaru také pomáhá k najití svého středu, vede ke zklidnění sama sebe a vypuštění stresu. Můžete jednoduše držet nebo umístit tento kámen na místo, které je například bolavé a Larimar vám bude pomáhat od bolesti.

Larimar může:

  • uklidnit tvoji energii, tím že odebere tu negativní
  • má silné léčivé vibrace, které uklidňují emoce
  • odstraňuje energetické blokády na hlavě a v oblasti krku
  • pomáhá s depresí a najít svůj střed
  • podporuje kreativitu
  • zmírňuje kritickou část mysli a více otevírá srdce
  • přemosťuje svoje pravé já k největšímu poslání

atlantida

Kde se Larimar přesně našel?

V roce 1974, když se objevoval jeden z Karibských ostrovů v Dominikánské Republice, Miguel Méndez našel modrý kámen, který ihned přitáhl jeho pozornost. Jako první si myslel, že našel nějaký druh Tyrkysu, ale po důkladném očištění zjistil, že tento kámen má velmi specifické barvy a vlastnosti. Poté se v laboratoři potvrdilo, že tento muž našel úplně nový druh drahokamu.  Tento pán dal Larimaru také jeho pěkné jméno - LARI – po jeho dceři Larisse, a MAR (jako moře- španělsky)

Larimarové naleziště je pouze na jednom místě na naší planetě Zemi a to v Dominikánské Republice. To ho dělá jedním z nejvzácnějších kamenů na světě.

Larimar přitahuje duši člověka, a proto je to tak oblíbený a mýtický kámen. Říká se, že kvůli jeho jedinému nalezišti nemusí být do několika let dostupný a jeho cena se bude jen zvyšovat.

Naštěstí v mé dílničce několik šňůr tohoto skvostu mám :-). 

Proto pokud chcete něco opravdu výjimečného, tak Vám určitě Larimar doporučuji.

V mé kolekci Larimar najdete tu nejlepší kvalitu ve formě náramků a náušnic. 

Odkaz na celou kolekci naleznete >> ZDE.

V České Republice je těžko k sehnání, pokud tedy nechcete zaplatit za náramek 5000 Kč.

Larimar Kolekce

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli