Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

VÁHY (Libra)

VÁHY (Libra)

23. září až 23. října

Váhy znamení zvěrokruhu

Váhy jsou vzdušným znamením, kterému vládne planeta Venuše. Pro Váhy je typické diplomatické chování, rozvážnost a harmoničnost. Jsou znamením spravedlnosti, mají cit a intuici pro podvod, neupřímnost a lži. Lidé narození v tomto znamení jsou empatičtí a ochotní.

Pečovatelé, chůvy, lékaři, zdravotní sestry, učitelé, obchodníci, podnikavé bytosti, které do té doby, než dostanou facku do života, klouřou po povrchu a nerady se pod něj dívají.

Jakmile se tak stane, jelikož se jim život zatřese v základech, většinou v záležitostech vztahových nebo zdravotních (bolesti zad, končetin, problémy s dýcháním, alergie, astmata, gynekologické problémy), začnou hledat odpovědi ve svém nitru.

Váhy touží, aby všichni kolem nich byli šťastní, jakýkoliv nesoulad, hádky či nespravedlnost v nich spouští pocity bezmoci a zmaru.

V minulých životech Váhy posuzovaly svůj úspěch a štěstí podle svého okolí. Neustále se srovnávaly, analyzovaly a hodnotily. Pozůstatky si nese i nyní a především stopy, kolik toho v minulosti obětovaly.

V současném životě dostává šanci k tomu, aby zjistila, kdo opravdu je.

Dosáhne-li uvědomění, nebude se bát stát si za tím, co jí říká její vyšší já a bude se o své pocity a vnitřní pravdy dělit se světem okolo. Naučí se bát samostatným jedincem místo toho, aby byla prodlouženou rukou někoho jiného a nechala se ovlivňovat.

V první řadě je důležité u Vah odpuštění sobě sama - trpí pocity vnitřní viny, která je sžírá. Následně na sebe hodně nakládají, ale i k sobě samé. Mít ráda sama sebe a přijmout svou temnou stránku jako svoji současnost..

NESMÍ VŠAK SVŮJ RŮST USPĚCHAT. NETLAČIT NA SEBE A DÍVAT SE NA TO, ČEHO JIŽ DOSÁHLA, KAM JÍŽ UŠLA, MÍSTO TOHO, KDE JEŠTĚ NENÍ A ČEHO NEDOSÁHLA.

Žena Váhy

Ženy-Váhy jsou většinou velmi přitažlivé. Dbají o svůj vzhled a krásné zůstávají do pozdního věku. Nikdo neovládá umění flirtování a koketování jako Váhy. Nerady žijí samy. Partnerství potřebují pro udržení harmonie a vnitřního klidu. Svého partnera si však pečlivě vybírají. Od muže očekávají, že s nimi bude sdílet jejich sny, představy i názory a poskytne jim život v luxusu. I když jsou schopny si na sebe a svůj vysoký standard vydělat, ochotně přenechávají finanční záležitosti na svém partnerovi. Jsou ztělesněním ženskosti, ale je jim vlastní i mužská logika, pronikavý intelekt, úžasné analytické schopnosti a organizační talent. Své schopnosti však nedávají najevo a rozhodně se nesnaží otevřeně soupeřit se svým partnerem. Protože je žena Váha perfekcionistka, nevěří své fyzické kráse a neustále na sobě hledá chyby. Potřebuje být neustále ubezpečovaná, že je ta nejkrásnější.

Ženy znamení váhy

Váhy si nejlépe rozumí:

v partnerském vztahu se zrozenci znameníBerana,Blíženců, Lva, Panny, Vah, Střelce, Kozoroha nebo Vodnáře.

v práci/v byznysu s lidmi narozenými ve znameníLva, Panny, Vah a na počátku znamení Střelce nebo Vodnáře.

Pozitivní rysy: 

 • smysl pro diplomacii
 • elegance
 • spravedlnost 
 • rovnoprávnost
 • potřeba krásy a harmonie
 • logické myšlení
 • takt
 • společenskost
 • přizpůsobivost.

Slabiny:

 • Lichotí. Má strach z neoblíbenosti. Snaží se být s každým zadobře.
 • Je nerozhodný. Vždy pečlivě zvažuje všechny možnosti a žádá druhé o radu.
 • Je neupřímný, zbabělý. Zrozenec znamení Vah má hrůzu z konfliktů. Vždy se snaží najít zlatou střední cestu.
 • Je domýšlivý, samolibý.
 • Je nesamostatný. Zrozenec znamení Vah nedokáže žít sám. Potřebuje ochranu. I v pracovním prostředí se obklopuje týmem lidí.
 • Je přelétavý. Zrozenec znamení Vah touží po potlesku, náklonnosti. Proto neustále hledá partnery/partnerky, přátele, kteří ho budou obdivovat.

 

Drahé kameny, které podporují energii a dávají životní sílu pro znamení Váhy jsou: achát, akvamarín, ametrín, ametyst, apofylit, avanturín, heliotrop, chiastolit, chryzokol, chryzopras, jadeit, jantar, jaspis, kunzit, lapis lazuli, měsíční kámen, nefrit, obsidián mahagonový, olivín, opál, prehnit, růženín, safír, sluneční kámen, topaz, turmalín , tyrkys.

 

VŠECHNY NÁRAMKY PRO VÁHY NAJDETE >> ZDE 

 

Moc děkuji Ester Davidové za poskytnutí informací z knihy Cesty duše v číslech a znameních.

Dále jsem informace čerpala z portálu www.horoskopy-online.cz

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli