Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA
08.12.2020
Ze Života Gab

Snílek

Snílek - v překladu „The Dreamer“ je film natočený podle skutečné události. Příběh dostihového koně,  který si zlomí nohu a chtějí ho (resp. Ji, neb to je klisna) utratit. Nikdo v ni nevěří. Nikdo nevěří, že by mohla ještě závodit. Chodit snad opět ano. Porodit plnokrevné hříbě , které by mohlo opět závodit. Ale nic víc.

Věří v ní pouze malá holčička, která si ji zamiluje… Otec holčičky, který je dostihovým trenérem, si klisnu nechá, přijde o práci, nemá peníze a rozprodá vše co může pro sen své dcery. Ani on zprvu nevěří, že by klisna mohla opět závodit. 

Při balení balíčků pro Vás si častokrát pouštím filmy, hudbu nebo podcasty. Tentokrát to byl právě film Snílek , který mi učaroval. Hlavně proto, že jsem v tom zahlédla naše sny. Sny, které častokrát zahodíme jenom pro strach z neúspěchu, z posměchu a nevíry v sám/samu sebe. Z nevíry našeho okolí a dokonce naší rodiny . 

Ale něco vám teď povím…

Když jsem před 2,5 lety přišla o svoje dřívější podnikání, o dům, o partnera, se kterým jsem plánovala rodinu a byla jsem úplně bez peněz, začala jsem se věnovat sama sobě. Přemýšlela jsem a žádala Vesmír /Božství o něco, co mi bude v životě dělat radost, co mě bude naplňovat. O půl roku později .. přesně 18.12.2018 mi přišla odpověď „ Vyráběj náramky“ . Myšlenka a sen, který mi během 2 let změnil život o 180 stupňů. 

Dodnes si pamatuji, jak jsem začínala. Z českého trhu jsem si koupila korálky za 500Kč (víc jsem si z výplaty nemohla tehdy dovolit) a vyrobila jsem dva náramky. A tak jsem začínala pomalu. Jedno po druhém. Tvorba stránek, hledání dodavatelů s kvalitním materiálem, atd. A jak je to dnes po dvou letech ? I při této velké konkurenci na trhu mohu s obrovskou vděčností a údivem říct, že se mohu živit tím, co miluji. 

Made by gab

Made by gab

A i když se lidé v mém okolí stále ptají : „ A to se dá těmi tvými korálky jako uživit?“ S obrovskou pokorou odpovídám „ANO“ . Je za tím velký kus práce, odpírání si, investování veškerých peněz z výplaty, práce do noci atd.  Ale stojí to za to a chci vám tím říct jednu věc: VĚŘTE VE SVÉ SNY. VĚŘTE, ŽE SE MŮŽETE ŽIVIT TÍM, CO MÁTE RÁDI. UDĚLEJTE PRO TO VŠECHNO ! S LÁSKOU , VÁŠNÍ , POKOROU , VÍROU A VYTRVALOSTÍ  BUĎTE OTEVŘENI PŘÍLEŽITOSTEM . ČTĚTE MEZI ŘÁDKY. Můžete totiž cokoliv chcete a někdy pomoc z hůry přichází i z takových míst a od takových lidí, odkud by vás nikdy nenapadalo ..

 

PS: Výše zmiňovaná klisna vyhrála jeden z největších závodů USA 

 

S láskou Vaše GAB 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli