Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

ŠTÍR (Scorpio)

ŠTÍR (Scorpio)

24. října až 22. listopadu

Štír znamení zvěrokruhu

Štíři si svůj krunýř nevytvořili náhodou. Skrývají pod ním strach, že ztratí pevnou půdu pod nohama. 

Testují limity a hranice druhých lidí.

Když si někdo myslí, že toho svého známého Štíra zná, tak se mýlí. Štír si velice pečlivě střeží svou bolest spojenou s podvědomou vinou. Bojí se, aby nikdo neproniknul do jeho 13 té komnaty.

 

Navenek působí spořádaně a přátelsky, avšak pod jeho povrchem se skrývá klubko hodnocení, posuzování a kritiky. Pečlivě si svá kritická tajemství střeží, aby nevypluly na povrch a on neklesl v očích druhých lidí.

 

I když je mezi lidmi oblíben a cítí se být důležitý, stále se má na pozoru a nedůvěřuje.  


Trpí lítosti a pocity nedocenění, mají finanční bloky – odpor k placení a výdajům, strach z existence a budoucnosti. Stále se také hledají i v pracovní sféře. Rádi by dělali práci, která je bude naplňovat, avšak mají strach, že se neuživí. 
 
. Mají se učit od svého protipólu Býka (stojí ve zvěrokruhu naproti), že za vším, po čem touží a co si přeje, nestojí jen trest, ale všeho je tady pro něj dostatek. Jen si ho nesmí odpírat.
 
Jakmile si Štír uvědomí, že to on sám si na sebe tolik naložil, přijme za sebe, své myšlenky i skutky plnou zodpovědnost, přestane obviňovat osud i lidi kolem sebe, vzdá se role trpitele a oběti, je schopen začít uvolňovat nitě ze svého zapeklitého životního klubka a jeho život se začne měnit v zahradu lásky a radosti.

Žena znamení štír

Ptáte se: Jak vést malého Štírka?"

 

Pokud váš malý Štír trpí již od útlého věku strachy je jen na vás, zda je v něm umocníte, nebo ho povedete tak, abyste jeho destrukční energii přetvářeli v tu pozitivní a tvůrčí.

Povídejte si s ním o otázkách života a smrti. Buďte k němu otevření a upřímní. Před ním totiž nic neutajíte. Prokoukne sebemenší lež a výmluvu.

Pro malého a velkého Štíra je výborná terapie vymalovat se ze svých emocí a pocitů.

Pro svůj rozvoj potřebuje přírodu a tvorbu. Podpořte jeho sny a fantazii prostřednictvím příběhů a pohádek s ponaučením a dobrým koncem. 

On potřebuje věřit na dobré konce. 

 

Vhodné polodrahokamy: achát, akvamarín, ametyst, čaroit, jaspis, granát, hematit, křišťál s turmalínem, kunzit , malachit, měsíční kámen, onyx, rodochrozit, rubín.

VŠECHNY NÁRAMKY PRO ŠTÍRA NAJDETE >> ZDE 

 

Moc děkuji Ester Davidové za poskytnutí informací z knihy Cesty duše v číslech a znameních.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli