Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

Rodochrozit kámen odpuštění

Rodochrozit

Rodochrozit je kamenem odpuštění, který k sobě přitahuje upřímnou a mocnou lásku, štěstí a soucit. Pro ty z vás, kteří se cítíte osamocení a nemilovaní je to jasná volba, která vám do života vnese pozitivní ráz a pomůže vám pochopit, proč se věci dějí zrovna tak, jak se dějí. Jedná se o vysoce energický kámen, který působí především na emoce. Jemně na povrch vytahuje potlačované city. Jaké další účinky tento minerál má a pro koho je vhodný se dočtete dále. 

 

Spojuje duchovní hmotu s energií a rozvíjí vědomí. Má silné působení na vztahy a přitahuje k sobě spřízněné duše. Ne vždy to však může být tak, jak jste si představovali. Spřízněná duše v nás nemusí vždy způsobovat pouze pozitivní zážitek nebo pocity. Mohou to být i lidé, kteří nás vedou k tomu, abychom se poučili z různých lekcí. Proto je dobré si uvědomit, že i když pohlédnutí pravdě v tvář není nic lehkého a příjemného, je to rozhodně pro naše dobro a pro ulehčení překonání životních zkoušek. 

Povzbuzuje k pozitivnímu přístupu a rozvíjí kreativitu s možností zbavovat se starých naučených vzorců. Ulehčuje vyvolávání snů.

 

Rodochrozit čistí a blahodárně působí na čakru solar plexu a kořenovou čakru, zároveň harmonizuje srdeční čakru. 

 

Jaké jsou jeho další účinky?

Mezi další účinky patří vliv na dýchacího ústrojí, jako jsou problémy s dýcháním a astma. Uvádí do normálu krevní tlak, mírní stres a srdeční rytmus. Rozšiřuje cévy a uvolňuje při migréně. Očišťuje oběhovou soustavu a ledviny, také blahodárně působí na zrak. 

 

Jak rodochrozit očistit a dobít? 

Je vhodné jej čistit pod chladnou tekoucí vodou. Je však velmi citlivý na teplo vlivem slunce by časem mohl ztratit svou barvu a zešednout. Proto ho dobíjejte jen krátce na nepřímém slunci, nebo kouřem z růžových lístků.

 

Pro která znamení je vhodný?

Kozoroh, beran, lev, panna, střelec, štír, býk.

Kliknutím na obrázek přejdete k produktům.

 

 

zdroj: https://www.tajemna-hekate.cz/Grimoar/Drahe-kameny-a-mineraly/Rodochrozit-kamen-odpusteni

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli