Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

RYBY (Pisces)

RYBY (Pisces)

21. února až 20. března

Ryby Znamení Zvěrokruhu

 

Ryby touží po hlubším pochopení sebe sama a po poznání.

Jsou velcí detailisti. Vidí až za roh.

Mají problém s přijetím svého fyzického těla. Života v hmotném světě. Dokáží se sněním, do kterého několikrát denně unikají, tak vyčerpat, že zapomínají, jak by měli fungovat na fyzické úrovni.

Jdou od extrému k extrému, i co se těla týče (raw strava, diety, veganství, vegetariánství, včetně alkoholismu nebo závislosti na drogách či sladkém). To proto, že musí zakusit všechny roviny, aby našli cestu rovnováhy, byť jim to nějakou dobu trvá.

 

Kritizují-li u druhých nedokonalost, odsuzují vlastní nedokonalost. Výsledkem je, že svým způsobem jsou paranoidní, a tak, jak vnímají druhé, mají pocit, že oni vidí je.

 

Tíha příběhů druhých lidí je pro ně tak silná, že jim dělá problém odosobnit se. Což mnohdy nezvládají a inklinují k závislostem. Ze strachu se stávají závislými na druhých lidech, z pocitu nedostatku na věcech, nakupování, hrách, alkoholu, drogách, sladkostech atd.

 

 

Mají tendence hledat partnera ze strachu ze samoty. Neumí být samy a vydržet samy se sebou. Ztrácí se v mezilidských vztazích.

 

Jejich životním úkolem je:

Přestat se litovat a obviňovat svět ze svých problémů a neúspěchů. 

Přestat se sebeobětováním a začít v sobě budovat nezbytnou úctu a důvěru k sobě, k druhým, k životu.

Přijmout zodpovědnosti za své činy a myšlenky.

Pustit minulost, vykročit k novému tvořivému životu a nedovolit strachům, aby jim bránily v tom, co se před nimi otevírá.

 

Nastavovat hranice sobě i druhým, matkám, partnerům i dětem, - říkat NE.

Žena ryby znamení

Ptáte se: „Jak na malé Rybky?"

 

 „Drahá maminko,

Mám pro tebe velice důležitý vzkaz. Rozvíjej ve mně intuici a nedopusť, aby jí druzí ve mně potlačovali. Potřebuji tvou podporu, potřebuji mít přítele, kterému se budu moci se vším svěřit, protože svět kolem mě mi nerozumí a já nerozumím jemu. Už tak je to pro mě tady těžké. Tolik strachů jsem si přinesla na tento svět. Skrze mé strachy ti budu zrcadlit ty tvé. Budeš-li pracovat na svém strachu, budeš ho uvolňovat i u mě. Tím mi hodně pomůžeš. Jen tě žádám, nedus mě, nedus mě přemírou tvé lásky, a péče. Ponechej mi prostor. Ponechej mi důvěru. Rozvíjej u mě pocit zodpovědnosti, protože toho mám právě nedostatek. Potřebuji cítit stabilní mantinely a hranice, o které se budu moci opřít. Mám v sobě tolik originality, tolik kreativity. A když na mně přijde splín, dej mi papír a pastelku a já se z něj vymaluji nebo mě vezmi na procházku a povídej mi o zvířátkách, o stromech, o slunci i o měsíci. Tolik mě toho zajímá, mám v sobě tolik otázek a já vím, že ty mi odpovědi na ně pomůžeš nalézat. Tvá milující Rybka." 

 

Vhodné polodrahokamy:  akvamarín, ametyst,  jadeit, jaspis, kalcit, kunzit, labradorit, Larimar ,lapis lazuli, měsíční kámen, opál, rubín, safír, sluneční kámen.

VŠECHNY NÁRAMKY PRO RYBY NAJDETE >> ZDE 

 

Moc děkuji Ester Davidové za poskytnutí informací z knihy Cesty duše v číslech a znameních.

Dále jsem informace čerpala z portálu www.horoskopy-online.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli