Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

RAK (Cancer)

RAK (Cancer)

22. června až 22. července

Rak Znamení Zvěrokruhu

Touží si za každou cenu uchovat pocit věčného dítěte. Pokud se mu toho nedostává, staví sám sebe do role ochranitele a pečovatele, ale i oběti.

Příliš na sebe nakládají. Jak emocionálně, profesně, tak i ve vztazích.

Mají tendence vinit, vinit sebe, okolí, kritizovat, vzpouzet se, přitom tam kdesi uvnitř ví, že tím sami sobě škodí.

 

Mají pocit, že jim lidé projevují málo vděku. Zejména rodina a blízcí. Ve výsledku se snaží okolí zalíbit, zavděčit, ustupují, nechávají po sobě šlapat, berou na sebe velké břímě, pomáhají, kde můžou a snaží se být potřební.

 

Račí energie se motá do komplikovaných vztahových propletenců. 

Rodí se do rodin, kde jsou velké citové extrémy. Buď výrazné připoutání, manipulace a závislosti nebo také emoční chlad, problémy v komunikaci a odcizení. 

On sám vzal na sebe úkol uzdravovatele, spojovatele i komunikátora. 

Vzal na sebe tohle břímě jednak proto, že se většinou jeho minulé zkušenosti odehrávaly v podřízené roli a nyní má v těchto podmínkách uzdravit sám sebe. Půjde-li cestou rovnováhy. 

Nastaví hranice, naučí se rozlišovat, komu a kdy může podat informaci, či pomocnou ruku, nebo naopak odmítnout a stát si za svým a říkat ne.

Drahý Raku, měj na paměti!  

Nedívej se na to, co všechno jsi nezvládl, kam si ještě neušel, ale čerpej z toho, jak velký kus cesty již máš za sebou a jak hluboký odkaz za sebou zanecháváš.

Žena Rak

Ptáte se: Jak vést malého Ráčka?"

 

Citlivá dušička, snad nejvíce z celého zvěrokruhu. Přišla vám toho tolik říct, tolik vám toho ukázat, uzdravit vás. A vy jí nenasloucháte. Přerušujete jí. Děláte z ní malé dítě, které ničemu nerozumí a přitom ona jen klame svým malým tělem.

Vzala na sebe přece tak těžký úkol! Už to konečně rodiče pochopte.

A věřte, že pokud si vybrala vás, tak to už je co říci. Protože kdo jiný by to měl zvládnout, než právě vy!

Malý Ráček/Račice má pro vás tento vzkaz:

„Maminko, tatínku. Nesvazujte mě tolik svými strachy. Nechtějte mě za každou cenu ovládat a dávat do škatulek, které pro mě nejsou. Nenakládejte na mně tolik. Nepromítejte do mě své tužby a přání jen proto, že vy sami jste si je nemohli splnit. Tolik toužím po vašem objetí. Tolik toužím po přijetí, po tom, abyste mě milovali takového, jaký jsem. Vím, že nejsem dokonalý, to ani nikdy nebudu. Přišel jsem vám ukázat, že život je krásný, jen vy to nevidíte. Vidíte jen své problémy, vidíte jen sami sebe. Všechno není jen o materiálních věcech. Všechno není o vzdělání, o tom, jaký kdo má dům a konto. Potřebuji vaši podporu, lásku a důvěru. Pohlazení a velké objetí. Víc od vás nežádám." 

 

Vhodné polodrahokamy: achát , granát, jadeit, jantar, jaspis , kalcit, karneol, křišťál, měsíční kámen, opál, perla, rodochrozit, rodonit, rubín, safír, smaragd, turmalín , tygří oko.

VŠECHNY NÁRAMKY PRO RAKA NAJDETE >> ZDE 

 

Moc děkuji Ester Davidové za poskytnutí informací z knihy Cesty duše v číslech a znameních.

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli