Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
31.03.2021
Energie

Naše energetická centra: ČAKRY

Čakry a jejich význam v našem životě. Včetně infografiky o každé čakře.

Vítám vás u nového článku, ve kterém si rozebereme do téma čaker a meridián.

Určitě jste tento pojem už někde slyšeli, čakry jsou energetické “shluky” neboli centra v našem těle, přes která proudí energie, která nás drží naživu. Naše tělo má několik potřeb - výživu, vzduch a vnitřní energiI. A právě čakry jsou zodpovědné za správné fungování energie v našem těle, která cirkuluje sítí meridiánů.

Energie, která proudí všemi energetickými centry vychází od zdola z pánve a prochází podél páteře nahoru až do mozku. Energie všech čaker se spojí v korunní 7. čakře, která se nachází na temeni hlavy. 

U mnoho lidí je energie těchto centrem z nějakých důvodů blokována (minulost, bloky z dětství, trapných situací, nevyjádřených pocitů apod.) což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit. Tím že energie neproudí jak má, může docházet k problémům na úrovni těla a mysli.

Náš systém: TĚLO - MYSL - DUCH jsou jedno. Jsou to propojené nádoby, a když jedna nefunguje jak má, začne se to odrážet i na ostatních částech našeho systému.

Pro příklad když je blokovaná naše 5. čakra v krku, která je zodpovědná za tvořivost, kreativitu a pomáhá nám se skvěle vyjadřovat, tak programem od našich rodičů a slovami jako “nezpívej, upadnou mi uši!” “Neumíš se vyjadřovat!” “Nic nedokážeš, počkej až budeš dospělý!”. Tyto programy můžou fatálně narušit naše vnímání a zasít semínka do podvědomí a ovlivnit funkci čaker, takže pak můžeme mít např. angíny, bolesti krku, mandlí a nebo nám nepůjdou nikdy pořádně vyjádřit naše myšlenky.

A takové problémy a nemoci jsou „volání o pomoc“ naší duše. Není to tedy tak, že by bylo něco špatně, ale spíše nám to ukazuje tam, kde si máme něco zpracovat.

Blokády a nedostatečné funkce čaker lze uvolnit a čakry harmonizovat, například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně (takovéto frekvence vibrací se nacházejí například u drahokamů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů apod.)

Zde je několik tipů, jak pracovat s čakrami.

1. Meditace 

V meditaci se dokážeme skvěle soustředit na náš záměr a v tomto případě je tedy velmi vhodné zaměřit se na čakru a oblast v životě, kde cítíme že máme nějaký problém. Poté se na čakru zaměříme a skrze dech se ji snažíme očistit od všech programů a bloků - s nádechem čakru čistíme a s výdechem aktivujeme její léčivou sílu, která pak již pracuje sama.

2. Polodrahokamy a mocné kameny

Jak již víte z předchozích článků, kameny mají silnou moc a každý má svou vibraci. V dolní části tohoto článku najdete infografiku s vyzobrazenými čakrami a kameny, které je vibračně pozvedají a léči ji.

3. Hudba

Hudba o různých frekvencí rozvibrovává určité čakry. Ideální volba je tedy napsat např. do Youtube s jakou čakrou chcete pomoci a spousty dobrých lidí již nahrálo vibrační zvuky, které můžete použít právě při meditaci, nebo si je pustit jen tak na pozadí.

4. Zkušenosti a reálné události

Samozřejmě na harmonizaci čaker skvěle fungují aktivity u kterých cítíme, že nás nějak posouvají a vynáší nás z komfortní zóny. Když se třeba cítíme málo sebevědomě, tak nám nejvíc pomůže jít mezi lidi a říkat svoji vlastní pravdu, nebo začít před lidmi vystupovat, točit na sociální sítě videa apod.

Většina prodejců čakrových náramků kupuje ty nejlevnější kameny (nabarvený achát) a prodává ho s informací, že jde o harmonizátory čaker.

Já jsem takovou cestou jít nechtěla a rozhodla jsem se vytvořit náramky, které přesně odpovádají vibracím čaker a dokonce jsou v AAA kvalitě!

Navíc je každý náramek očištěn metodou Ho’oponopono což mu dodává na ještě větší síle k léčení.

Podívejte se na ČAKROVÉ NÁRAMKY :)

 

Pánský čakrový náramek ORIGIN NATURE

Kliknutím zde zobrazíte detail produktu >>

čakrový pánský náramek

 

Dámský čakrový náramek ORIGIN NATURE

Kliknutím zde zobrazíte detail produktu >>

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli