Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Blog
Co nám prozrazují barvy minerálů? Co nám prozrazují barvy minerálů?
Asi je zřejmé, že dva odlišné kameny stejné barvy, nebudou mít úplně totožné účinky. Avšak v mnohém se díky barvě mohou shodovat. O jaké vlastnosti se... číst celé
 Legendy o perlách Legendy o perlách
Existuje mnoho legend a mýtů o vzniku perel. Jednou z nich je například pradávná Hebrejská legenda, podle které perly představují slzy Evy vyhnané z r... číst celé
Určuje křestní jméno náš osud či charakter ? Určuje křestní jméno náš osud či charakter ?
To , jaké máme vlastnosti a charakter neovlivňuje jenom numerologie (datum narození ) a znamení, ve kterém jsme se narodili, ale také naše jméno. Vědě... číst celé
Zobrazit všechny články

LEV (Leo)

LEV (Leo)

22. červenec – 23. srpen

Lev Znamení Zvěrokruhu

Lev je ohnivým znamením, kterému vládne Slunce. 

Pro lvy je typický egoismus (sebestřednost) spojený se sebejistotou, sebevědomím a výraznou osobností, ve smyslu pozitivním. Lvi jsou velkomyslní, mají sny a ambice a dostatek tvůrčí energie, jsou odvážní a mají organizační schopnosti.

Se lvem musí doopravdy něco silného zatřást, aby se probudil.

Nejčastěji to je ztráta v jakékoliv rovině a teprve potom se rozjede kolo sebepoznání.

Jeho věčný vnitřní kritik v něm přestane řvát, přestane obviňovat ze svých neúspěchů své okolí a přestane svádět neustálý boj sám se sebou i s druhými.

Čerstvě probuzený Lev se na začátku své pouti zmítá od extrému k extrému podobně jako Rak. Hltá jednu knihu za druhou, ve snaze načerpat co nejvíce informací z oblasti sebe-rozvoje, navštěvuje různé semináře, přednášky apod…

Probuzení Lvi nemají rádi, když nad nimi něco má velkou moc, bere jim to energii a již je nebaví zmítat se ve změni emoci, radosti a bolesti.

V minulých životech se dival na druhé z patra. Pohrdal lidmi, jejich postavením, názory a myšlenkami, zejména když ho někdo převyšoval nebo s ním nesouhlasil.

Lví ve svých existencích zažili mnoho extrémů. Prožili život v blahobytu, luxusu, užívali si vysokého postavení, moci i slávy, ale též mají zkušenosti se na okraji společnosti, životy poustevníků atd.

Z extrému do extrému.

Jejich zdravotní problémy jim říkají:

Se střevy - ,,Držíš minulost a nauč se odpouštět.”

Trpí úrazy - ,,Zastav se, nežeň se dopředu, zpomal.”

Problémy s kůží - ,,Shoď ze sebe ten nános póz a masek, buď už konečně sám sebou.”

Zkoušky a lekce současného života nutí lvího jedince odkládat postupně pózy a masky, které v minulosti používal buď jako ochranu nebo obranu ve snaze nebýt druhými zraňován a zrazován..

Pokud se dá Lev vědomou cestou, už nechce nic předstírat. chce zjistit, kdo opravdu je.

Na lva nelze tlačit.

Ústředním úkolem Lva je postavit se sám za sebe, do své zdravé síly. Slevit ze svých požadavků, jak na sebe, tak na ostatní. Naučit se odpouštět. 

JAKMILE LEV PRONIKNE DO SVÉHO SRDCE, DO SVÉ PODSTATY, UŽ NEMÁ POTŘEBU HLEDAT OKOLO SEBE, ALE ČERPÁ Z JEDNODUCHOSTI, RADOSTI, POKORY A LÁSKY SÁM K SOBĚ I OKOLNÍMU SVĚTU.

 

Žena Lev

Žena Lev je temperamentní, půvabná, chytrá a sexy. Není krotká a nerada se přizpůsobuje. Je to výrazná osobnost a chce, aby s ní tak bylo zacházeno. I když se někdy chová jako přítulná kočička, šikovně tím maskuje svůj egocentrismus. Lvice se obvykle nápadně obléká a ráda přitahuje pozornost. Miluje velkorysý životní styl. Chce zažívat velkolepou lásku, která je dramatická a magická. Nikdy se nespokojí s málem. Lvice má tendence se obklopovat lidmi, kteří jí lichotí a obdivují ji. Očekává, že s ní druzí budou zacházet jako s královnou. Pokud tak nečiní, bere je jako konkurenci. Především ženy. Vedle sebe by Lvice měla mít buď dostatečně silného partnera, který „ustojí“ její královské manýry, nebo si najít takového, který ji bude bezmezně obdivovat. Dělá si mocenské nároky na partnera, a tak ve vztahu se silnějším mužem může docházet ke konfliktům. Lvice je věrná, protože dle jejích romantických představ patří věrnost k lásce. A to samé očekává od svého partnera. Žena narozená ve znamení Lva je žárlivá kočka, která nestrpí jiné ženy v blízkosti svého vyvoleného. Zradu zřídka dokáže odpustit. Zrazená důvěra je obrovskou ranou a ponížením. Zraněná pýcha ze Lvice udělá nesmiřitelného protivníka, který je schopný všeho.

Pokud si muž chce získat srdce Lvice, pak ji nesmí nikdy podceňovat, musí ji zahrnovat komplimenty a dovolit jí, aby si našla práci, činnost či aktivitu, kde využije svého kreativního nadání, organizačního talentu a schopnosti ovlivňovat lidi. Když si Lvice najde oblast mimo rodinu, kde bude moci zářit, pak se z ní stane věrná a velkorysá partnerka, která bude skvělou matkou a bude svého muže zahrnovat velkolepou láskou.

Žena Lev

Lvi si nejlépe rozumí:

 

Pozitivní rysy: 

 • vůdcovství
 • velkomyslnost
 • rozhodnost
 • cílevědomost
 • temperament
 • iniciativa
 • nadšení 
 • činorodost
 • sebedůvěra
 • přímost
 • bojovnost
 • silná vůle

 

Slabiny:

 • Lev se cítí ohrožován neznámými strachy. Byli svědky mnoha ublížení svých blízkých (i v minulých životech)
 • Lev je velmi sebekritický a poud není spokojený sám se sebou, bývají často kritičtí i s druhými lidmi.
 • Neradi se svěřují, říkají druhému o pomoc
 • Rád nosí různé masky a pózy, které zakrývají jeho úžasnou energii

 

Drahými kameny, které podporují energii a dávají životní sílu pro znamení LVA jsou achát, beryl zlatý, Boji a Moqui kameny, citrín, fluorit, granát, chryzokol, jantar, karneol, křišťál, kunzit, larimar, obsidián , olivín, onyx, rodochrozit, rubín, rutil, sluneční kámen, smaragd, topaz , turmalín , tygří oko, tyrkys

 

VŠECHNY NÁRAMKY PRO LVA NAJDETE >> ZDE 

 

Moc děkuji Ester Davidové za poskytnutí informací z knihy Cesty duše v číslech a znameních.

Dále jsem informace čerpala z portálu www.horoskopy-online.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Platba a doprava
 • doprava ČR od 49Kč 
 • doprava SK od 3,80EUR
 • Platba dobírkou/kartou/na účet

         

Made by Gab
Gabriela
( PO - PÁ 8:00-20:00 )
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.