Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

Kámen splněných snů Labradorit

Kámen splněných snů Labradorit

Tento duhový skvost hrající odstíny zelené, modré, tyrkysové nebo žluté je výjimečný tím, že se o něm tradovalo, že spadl z polární záře. Jedná se o velice ochranný kámen. Potlačuje strach, nejistotu i zklamání.

 

Bude chránit vaši auru před negativní energií. Přitahuje k sobě totiž štěstí a bohatství a tím podpoří žití v hojnosti a úspěchu. Je skvělým průvodcem při meditaci. Posiluje víru v sebe sama a pomůže jasně vidět a odhalit podvědomé vzorce, které si s sebou nosíme už od dětství a díky kterým se nám mohou vyplavovat nemilé emoce. Pomáhá porozumět různým symbolům a poselstvím. Jestli se bojíte změn v zaměstnání, ve vztazích, v osobním životě, Labradorit je tím pravým minerálem který vám to usnadní. Uklidňuje příliš aktivní mysl a rozvíjí fantazii, inspiruje a přináší tvořivé sny.

Díky afirmacím a  vizualizacím si do podvědomí dokážeme uložit přesně to co si přejeme. Vzbudíte v sobě pozitivní pocity, a tím vaše přání bude nabírat silnější energii. Labradorit totiž umocňuje propojení mysli a ducha, tím si k sobě přitáhnete to, na co myslíte a vysíláte. (Přináší nové nápady.)

 

Jak pomůže vašemu tělu?

Ulevuje od stresu a posiluje imunitní systém. Blahodárně působí na nervovou soustavu, na snížení krevního tlaku a správnou srdeční aktivitu. Má dobrý vliv na hormonální rovnováhu a tlumení menstruačních bolestí. Chrání před nachlazením a probouzí regenerační procesy organismu. je dobrým společníkem pro tišení bolesti zad, zubů i kloubů. Napomůže tělo očistit od toxinů. Také je prospěšný pro zdraví očí a správnou funkci mozku. 

 

Jak labradorit očistit a dobít?

Očista je velice jednoduchá, stačí ho opláchnout pod proudem vlažné vody. Při jeho nabíjení buďte ale opatrnější. Labradorit je náchylný na příliš vysoké změny teplot a nesnese ve své blízkosti minerály jiného druhu, je vhodné ho proto dobíjet na nepřímém sluníčku. Jestli mu chcete dopřát extra péči, položte ho na okno v době, kdy se venku objeví duha. 

 

Pro která znamení je vhodný?

Vodnář, střelec, ryby, kozoroh, rak (především ti rozeni 2.-11.7.)

 

Kliknutím na obrázek zobrazíte dostupné produkty

 

zdroj: https://www.rehabilitace.info/zdravotni/kamen-labradorit-a-jeho-ucinky-jak-pomuze-vasemu-zdravi-a-psychice/

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli