Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

BÝK (Taurus)

BÝK (Taurus)

21. dubna až 21. května

Býk Znamení Zvěrokruhu

Býk plní očekávání druhých, aby ho přijali a měli ho rádi.

Lpí na druhých  lidech, věcech a pocitech a čím více shromažďuje,  tím více vězní sám sebe.

Má pocit, že se musí stále jistit, jak emocionálně, tak i materiálně.

 

Ženy Býčice se snaží vpasovat do role silných žen, které si vystačí samy - vše zvládnou samy a následně přitahují muže, kteří se jen vezou. Pak si tyto dámy stěžují, že jsou unavené a vyčerpané a ocitají se v začarovaném kruhu.

 

V rodových liniích žen Býčic jsou silně dominantní ženy a muži žijí v oslabení. Trpí tím jejich záda (nesou velký náklad) a mívají problémy se zuby (potlačené zlosti).

 

Vše pramení z jejich nedostatku sebevědomí. A stejně jako Berani se cítí nedocenění. Dlouho žijí v přesvědčení, že nejsou DOST. A to se promítá do všech jejich životních oblastí. Ať už je to rovina finanční, pracovní nebo vztahová.

V dětství jim bylo často říkáno, jak jsou neschopní, k ničemu a že to v životě daleko nedotáhnou.

 

Rodí se do rodin, kde se lpí na starých vzorcích, majetku nebo strachu z nedostatku. Projevovat emoce bylo pro ně tabu. A jakmile se vydají cestou seberealizace, učí se - dovolit si - projevovat své emoce naplno.

Jeho ústředním životním úkolem je:

 

 Nechat věci a situace plynout. ¨

Nelpět na jejich řešení a potřebu závislosti přeměnit na nezávislost svých činů a myšlenek. 

Když odstraní všechno, co ho brzdí, poroste i jeho vnitřní síla. Prostřednictvím sebe-disciplíny si vytvoří zdravou sebeúctu.

Ptáte se: „Jak vést malého Býčka?"

 

Bude to znít divně, ale Býček nepotřebuje rodiče, potřebuje kamaráda. On se potřebuje svěřit, potřebuje podpořit, protože v té malé rohaté hlavě se toho přece tolik děje!

Potřebuje takové vedení, aby neměl pocit, že je pod tlakem. Když po něm něco žádáte, zkuste to třeba takhle: „Zlato, když mi teď pomůžeš, dáme si pak něco dobrého nebo si zahrajeme tu tvou oblíbenou hru, co ty na to?"

Věřte, že tohle zaručeně zabere, protože pokud cítí malý Býček závan dobrého jídla a určitou motivaci, nikdy vás neodmítne.

 

Vhodné polodrahokamy: achát, akvamarín, citrín, korál, kunzit, malachit, růženín, safír,  smaragd, topaz, turmalín, tygří oko.

 

 

 

 

 

Pro býky je čakrový náramek univerzální čistá energie, která harmonizuje naše čakrové centra. Pomáhá býkům se lépe napojit na vnítřní moudrost a intuici.

Zobrazit >> čakrový náramek ORIGIN

 

 

 

 

 

VŠECHNY NÁRAMKY PRO BÝKA NAJDETE >> ZDE 

 

 

 

 

Moc děkuji Ester Davidové za poskytnutí informací z knihy Cesty duše v číslech a znameních.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli