Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

BERAN (Aries)

BERAN (Aries)

20. březen - 20. duben

znamení podle zvěrokruhu beran

Berani jsou tvrďáci, workoholici a než jim dojde, že musí něco změnit, jdou až na dřeň. - Až na konec samotného vyčerpání, na konec svých sil a teprve potom začnou činit. Jsou zavaleni neustálými MUSY (musíš), které si na sebe nakládají z toho důvodu, ve snaze, aby dokázali sobě i druhým (zejména rodičům – byť už třeba nežijí), že jsou dost schopní. 

V dětství mohlo být na jejich nedostatky a neschopnost neustále poukazováno.

Důsledkem jejich přílišného snažení je, že bývají často unavení (mívají i únavové syndromy) anebo jsou naopak plní energie a dochází k velkým výkyvům. Jejich úkolem je naučit se šetřit svými vnitřními zdroji, svou energií. 
Pracovat, odpočívat, odpočívat, odpočívat, pracovat...!
 

Jako dítě na sebe svými nemocemi mohl poutat pozornost, ve snaze být slyšen a viděn.

I nyní má tendence být důležitý a milován. Avšak pocity štěstí, lásky a klidu si neumí užít naplno, stále je ve střehu. Čeká, že zase něco přijde. Myslí si, že si štěstí a lásku musí zasloužit. 
 

Neumí si říct o pomoc a neradi jsou na někom závislí. 

Bývají často ve střehu a v každém člověku, který se jim přiblíží, hledají buď soka, nebo potencionálního zrádce.

 

Jejich úkolem je vzdát se pozice mučedníka a věnovat svou energii ve prospěch druhých. Učit se od svých dětí, ti jsou pro ně těmi nejlepšími učiteli.

Mají pochopit, že jejich silný individualismus není určen jen jim, ale je určen k tomu, aby vedli lidi na jejich životní cestě. 

Svůj hluboce zakořeněný hněv, zlost a agresi přetvořili na sdílení s druhými lidmi.

ŽENA BERAN

Ptáte se: „Jak vést malého Beránka?"

Pokud malý beran na sebe poutá pozornost, nebo bývá často nemocen, je patrné, že mu chybí dostatek pozornosti a vybízí vás, abyste něco změnili. Pro vás je to vzkaz: „Maminko, zastav se, přestaň řešit zbytečnosti a pojď si se mnou povídat. Tolik to potřebuji, tolik bych chtěl s tebou sdílet a ty stále nemáš čas. Vím, je toho na tebe hodně, ale neděláš toho zbytečně moc? Já ze sebe potřebuji dostat to velké napětí, a kdo jiný by mě mohl vyslechnout než ty. Jsem plný tolika emocí a pocitů, a když mi budeš naslouchat, dostanu je ze sebe ven. Přesně tohle potřebuji."

 

A ty milý rodiči. Netlač na Beraní dušičku. Ona už tak na sebe hodně tlačí. Cítí se, že není dost. Že by mohla ještě více. Anebo je tak unavená, že stagnuje a ty na ni stále a stále tlačíš, aby podávala větší a větší výkon.

 

Nepeskujte ho, když mu něco nejde. Ujistěte ho, že i to je v pořádku, když se mu něco nepodaří. 

Zaměřte se s ním na to, v čem je dobrý a co ho baví. 

 

Vhodné polodrahokamy: achát, akvamarín, ametyst,citrín, diamant, granát, hematit,  jadeit, jaspis, karneol, kunzit, rodochrozit, rodonit, rubín, safír.

 

 

 

Pro berany je Akvamarín známý  ochranný štít aury , čistí krční čakru ( komunikace ) , očišťuje a odstraňuje stres a strach 
Praskaný křišťál povzbuzuje psychiku a ochraňuje před vším zlým a negativním.

Zobrazit >> náramek Akvamarín Full 

 

 

 

 

 

VŠECHNY NÁRAMKY PRO BERANA NAJDETE >> ZDE 

 

 

 

 

 

Moc děkuji Ester Davidové za poskytnutí informací z knihy Cesty duše v číslech a znameních.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli