Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Blog
Co nám prozrazují barvy minerálů? Co nám prozrazují barvy minerálů?
Asi je zřejmé, že dva odlišné kameny stejné barvy, nebudou mít úplně totožné účinky. Avšak v mnohém se díky barvě mohou shodovat. O jaké vlastnosti se... číst celé
 Legendy o perlách Legendy o perlách
Existuje mnoho legend a mýtů o vzniku perel. Jednou z nich je například pradávná Hebrejská legenda, podle které perly představují slzy Evy vyhnané z r... číst celé
Určuje křestní jméno náš osud či charakter ? Určuje křestní jméno náš osud či charakter ?
To , jaké máme vlastnosti a charakter neovlivňuje jenom numerologie (datum narození ) a znamení, ve kterém jsme se narodili, ale také naše jméno. Vědě... číst celé
Zobrazit všechny články

BERAN (Aries)

BERAN (Aries)

20. březen - 20. duben

znamení podle zvěrokruhu beran

Beran patří mezi ohnivá znamení a vládne mu planeta Mars.

Typické vlastnosti jsou bojovnost a vůdčí schopnosti, odvážnost a rozhodnost. Berani se snadno učí, mají výbornou paměť a umí říkat správné věci v pravou chvíli. Jsou upřímní.

K vědomému životu je často přivedou deprese, úzkosti, strachy a panické ataky.

Dále nemoc či nedefinovatelný zdravotní problém (z lékařského hlediska jsou v pořádku). 

Berani jsou tvrďáci, workoholici a než jim dojde, že musí něco změnit, jdou až na dřeň.

V minulých životech na ně bylo příliš nakládáno ze strany rodičů nebo společnosti.

Jejich úkolem je naučit se šetřit svými vnitřními zdroji, svou energií

Pracovat, odpočívat, odpočívat, odpočívat, pracovat…

Jsou to neukojitelní hledači pravd - neuspokojí se s jednou odpovědí. Hledají další a další a to způsobuje, že se začnou motat v kruhu, který je vyčerpává..

Beraní duše byla v minulých životech velice soutěživá, zbrklá, hnala se bezhlavě dopředu a na první místo stavěla jen sebe. 

V mnoha životech si zakládala na svém individualismu.

Neumí si říct o pomoc a nerad býva na někom závislý.

Někteří Berani bývají rádi středem pozornosti. Mohou na své okolí působit výstředně, chladne a nadřazeně, nebo jako někdo, kdo chce pozornost vynutit za každou cenu.

Jejich úkolem je vzdát se pozice mučedníka a věnovat svou energii ve prospěch druhých. Učit se od svých děti, ti jsou pro ně těmi nejlepšími učiteli.

Osudy lidí okolo nich je mají dovést k soucitu, laskavosti, mají si projít lekci sebe-obětování, aby v sobě probudili soucit a empatii, které kdysi dávno měli, jen je schovali za tvrdou slupku strachu, tvrdosti a neústupnosti.

Tím, že pomohou druhým, pomáhají sami sobě.

Často prokleli boha a přestali důvěřovat procesu vesmíru, a tím pádem o sobě. Nyní mají dojít ke svému vnitřnímu zdroji. Být a žít v jednoduchosti a spontánnosti. Důvěřovat procesu vesmíru a následně i sobě

 

Žena Beran

Ženy narozené ve znamení Berana mají přirozené nadání pro vůdčí postavení a nechybí jim temperament a odvaha. Rády se stylizují do různých autoritativních rolí a rády situace dramatizují. Je jim vlastní impulzivní jednání, přímočarost a netrpělivost. Jsou to idealistky, které mají malý smysl pro kompromis a jsou dost dogmatické. Neumí spolupracovat. Předpokládají, že se jim druzí budou přizpůsobovat a pomáhat jim. Neznají váhání či otálení. S nadšením se vrhají do nových aktivit, ví, jak si vychutnat život, a nebojí se nebezpečí. Ba právě naopak. Neustále hledají nové výzvy a dobrodružství. Jednotvárnost a klid je deprimují. Ženy narozené ve znamení Berana jsou schopné velkých výkonů. Ne vždy však dotáhnou své plány do konce. Pokud je něco nudné či  příliš zdlouhavé, ztrácejí zájem. Jsou nevypočitatelné a nepoučitelné. Jejich netrpělivost mnohdy hraničí s arogancí. Soutěživost a soupeření uplatňují i v milostném životě. Ženy znamení Berana rády flirtují. Jejich sklony k vůdcovství jim nedovolují být tvárnou a poddajnou ženou. Partner od nich nemůže očekávat, že budou pilnou hospodyňkou, jejímž jediným zájmem je starat se o domácnost a vychovávat děti. Mají příliš energie a ambicí, než aby je takové postavení uspokojilo. Potřebují vysoké cíle a složité úkoly. Zvládnou chod domácnosti, výchovu dětí i náročnou kariéru. Když založí rodinu, nelze od nich očekávat, že se budou věnovat pouze jí. A pokud ano, tak jen na nezbytně dlouhou dobu. Ženy znamení Berana nehledají příliš dominantního muže, ale nesnesly by ani takového, který by je bezmezně obdivoval. Potřebují být na svého partnera hrdé. Když už si žena ohnivého znamení Berana nějakého muže vybere, pak mu bude věrná, bude za něj bojovat, obětovat se mu a popohánět ho kupředu.

ŽENA BERAN

Berani si nejlépe rozumí:

Pozitivní rysy: 

 • odvaha
 • rychle se učí
 • rozhodnost
 • cílevědomost
 • temperament
 • iniciativa
 • nadšení 
 • činorodost
 • sebedůvěra
 • přímost
 • bojovnost
 • silná vůle.

Slabiny:

 • Beran je líný. Očekává, že druzí vyřídí každodenní nepříjemnosti a nejlépe se postarají i o finanční zabezpečení.
 • Poučuje. Je hádavý. Beran má pocit, že vždy ví vše nejlépe.
 • Je netrpělivý. Vrhá se do všeho bez rozmyslu.
 • Bývá necitelný, agresivní.
 • Je sobecký. Rychle zapomíná na pomoc, kterou mu druzí poskytli.
 • Je malicherný a velmi kritický k drobným nedostatkům.
 • hmatatelné (nedostatek, ze zvířat, ze ztráty někoho nebo nečeho)
 • nedefinovatelné a nehmatatelné (strach z nekonečnosti, ze smrti, z budoucnosti)
 • Cokoliv v sobě prožívají, se jim ihned projeví na těle anebo v něm. Je to ukazatel, že své duši ubližují a necítí se naplněná.

 

Drahé kameny, které podporují energii a dávají životní sílu pro znamení Berana jsou: achát, akvamarín, ametyst, avanturín, citrín, diamant, fluorit, granát, heliotrop, hematit, chalcedon, jadeit, jaspis, karneol, kunzit, magnetit, rodochrozit, rodonit, rubín, safír, topaz. 

VŠECHNY NÁRAMKY PRO BERANA NAJDETE >> ZDE 

 

Moc děkuji Ester Davidové za poskytnutí informací z knihy Cesty duše v číslech a znameních.

Dále jsem informace čerpala z portálu www.horoskopy-online.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Platba a doprava
 • doprava ČR od 49Kč 
 • doprava SK od 3,80EUR
 • Platba dobírkou/kartou/na účet

         

Made by Gab
Gabriela
( PO - PÁ 8:00-20:00 )
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.